מוצר התווסף לסל קניות

שירותי דפוס שהם לא רק לצרכי פרסום

פורסם ב- 01.10.20

לאורך השנים עולם הדפוס הלך והתפתח רבות. לצד אינספור מכונות דפוס חדשות ומתקדמות טכנולוגיות עם אפשרויות הדפסה מדהימות, חומרי גלם חדשים שניתן להדפיס אליהם וסוגי הדפסה שונים – התפתחו גם השימושים השונים של שירותי הדפוס. אם בעבר היו משתמשים בבית הדפוס רק לצרכי פרסום הרי שכיום יש לבית הדפוס שירותים רבים אחרים שהם לא רק לצרכים אלו.

חלק מהשירותים של בתי הדפוס שהם לא בהכרח לצרכי פרסום:

  • מתנה מודפסת – אפשרות ראשונה היא להדפיס מוצר כלשהו עם תמונה או הקדשה אישית מיוחדת וייחודית לאותו אדם שמקבל את המתנה. מדובר במתנה ולכן היא איננה קשורה לפרסום. דוגמאות למתנות כאלה יכולים להיום: מעמד לממו/עטים למשרד, הדפסה על זכוכית, הדפסה על תעודת מתכת, הדפסה על קובייה מעץ ועוד.
  • הזמנות – אומנם בהזמנות אתם מפרסמים אירוע מסוימים ומזמינים אנשים אליו אך אין ספק כי ישנן הזמנות שלא בהכרח קשורות לעסקים. לדוגמה: הדפסת הזמנות לבר/בת מצווה. הזמנות לחתונה, הזמנות לאירוע מיוחד שאתם מקיימים, הזמנות למירוץ לזכרו של… וכו'.
  • הדפסות לחגים – הדפסות של אגדות לפסח, ברכות שונות ועוד.

מי מכין את העיצובים שלנו?

את העיצובים מכינים מעצבים גרפיים בדרך כלל. אלה יהיו מטעמכם או מטעם בית הדפוס בתוספת מחיר.

מאיזה כמויות מדפיסים?

בתי דפוס שונים עובדים ממחירים שונים. יש כאלה שמדפיסים החל מ150-200 שח ואחרים מדפיסים רק בהזמנות של אלפי שקלים.

הדפסת מודעות אבל:

סוג של שירות דפוס שצריך לזכות לפסקה נפרדת הוא שירות הדפסת מודעות אבל. מודעות אבל אלו מודעות המציגות לקהל את שם הנפטר, מועד ההלוויה והכתובת שלה וכן את כתובת המקום בו יושבים שבעה על המנוח. בעוד זה אף פעם לא נעים שאדם קרוב הולך לעולמו הרי שיש סידורים שצריך לארגן בהקדם ואלה נעשים בדרך כלל מיד עם פטירתו של אותו אדם. אחד הסידורים הוא לדפוס להדפסת מודעות אבל ותלייתן באזור בו חי והסתובב לרוב אותו אדם כדי שאנשים שהכירו אותו יוכלו להגיע לכבדו בהלוויה או לנחם את משפתחו במהלך השבעה. מודעות האבל יהיו בגודל של פוסטר בדרך כלל (גודל A3). הם יכללו את שם המנוח, כתובת ההלוויה, כתובת השבעה, תאריכים ומשפטי ניחום סטנדרטיים.

לסיכום; שירותי דפוס, על אף שלרוב הם משמשים לענייני פרסום או הפקות דפוס לבתי עסק כמו כרטיסי ביקור, פליירים, מדבקות, קאפות, שלטים וכד' – יכולים לשמש אותנו גם לצרכים שונים שהם לא בהכרח קשורים לפרסום עצמו. כך למשל הדפסת מתנה מיוחדת וייחודית, הדפסת הזמנות לאירועים, הדפסות על מוצרים, הדפסות לחגים וכאמור שירותי הדפסות מודעות אבל. לכל בית דפוס יש שירותים שונים שהוא מציע כמובן ולא לכל בית דפוס יש את כל המכונות להפקת כל סוגי הדפוס. צרו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר.

delivery מדיניות משלוחים call_phone חייגו עכשיו ייעוץ בוואטסאפ
מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים

הזמנה מ- 400 ₪ ומעלה – משלוח עם שליח חינם.

בעת רכישה והוספת פריטים מעל 400 ש"ח אוטומטית לא תחויבו על משלוח

כלי נגישות
X