מוצר התווסף לסל קניות

5 הבדלים בין מדפסות הזרקת דיו למדפסות לייזר

פורסם ב- 05.12.20

השוק מציע היום כל כך הרבה אפשרויות של מדפסות לבחירתכם, ולכל השימושים. תחילה עליכם להחליט איזה מדפסת אתם צריכים ורוצים. האם זאת תהיה מדפסת הזרקת דיו, או שאתם צריכים את השימושים של מדפסת לייזר? שתי האפשרויות האלה מציעות לכם יתרונות וחסרונות. ישנם כמה גורמים שעליכם לקחת בחשבון, הכוללים עלויות הדפסה ותוצאות.

טונר למדפסת

מהם ההבדלים בין המדפסות?

כאמור לעיל, לשתי סוגי המדפסות יש יתרונות וחסרונות. החכמה היא להתאים את המדפסת לפי הצרכים שלכם יותר מהרצונות שלכם, וכמובן גם בהתאמה לתקציב שקבעתם מראש.

להלן מספר גורמים שעליכם לקחת בחשבון:

פונקציונליות

ההבדל המרכזי בין מדפסות הלייזר למדפסות הדיו הוא מחסנית הדיו בהן כל מדפסת עושה שימוש. למדפסות לייזר משתמשים במחסניות טונר, ואילו מדפסות הדיו עושות שימוש במחסניות דיו. מדפסות הלייזר עושות שימוש במטען חשמלי, המנחה מתי ואיך להטמיע את הטונר על הנייר. מצד שני, הטכנולוגיה של מדפסות הדיו קצת יותר פשוטה, בהן המחסנית נעה על פני הדף כאשר הדיו מחולק בהתאם.

עלויות

כשאומרים עלויות מתכוונים לכמה גורמים. תחילה כמובן שנתכוון להשקעה הראשונית. ההשקעה הראשונית של מדפסת הלייזר יקרה יותר ממדפסת הזרקת דיו. לאחר העלות הראשונית, נתייחס לעלות הרכישה וההחלפה של מחסניות הטונר והדיו. למרות העובדה שמחסניות הטונר יקרות יותר ממחסניות הדיו, את מחסניות הדיו סביר להניח שתצטרכו להחליף בתדירות גבוהה, ולכן עלותן יקרה יותר לטווח הארוך.

גודל

אם מקום האחסון שלכם למדפסת מוגבל, מדפסת הזרקת הדיו זאת בהחלט האפשרות הטובה ביותר שלכם. מדפסות הזרקת הדיו מאוחסנות די בקלות על שולחן כתיבה או על המדף, מכאן היתרון הנוסף שלה שהיא הרבה יותר קלה וניידת. מדפסות לייזר לעומת זאת, לרוב גדולות יותר ונדרש שטח אחסון גדול יותר להכיל אותן.

מהירות

כאן מדובר בהבדל משמעותי. מדפסות הלייזר מהירות הרבה יותר בהדפסה שלהן לעומת מדפסות הדיו. בנוסף לכך, מדפסות הדיו דורשות מילוי חוזר של הדפים לעתים קרובות יותר, בגלל גודלן. מה שיכול להאט את תהליך ההדפסה אפילו עוד יותר.

איכות

בכל הנוגע לאיכות ההדפסה הסופית, מדפסת הלייזר בשילוב מחסנית הטונר יעניקו לכם איכות הדפסה גבוהה יותר. למדפסת הדיו קשה יותר להיות מדויקת כמו למדפסת הלייזר, מהסיבה הפשוטה שלאחר ההדפסה באמצעות הדיו, הדך נוטה לכתמים או להיהרס כל עוד הדיו עדיין רטוב.

דיו וטונר למדפסת בדיו בזול

דיו בזול הינה חנות אינטרנטית המתמחה בהתאמה ומכירה של ראשי דיו וטונרים למדפסות, במחירים הוגנים, באיכות גבוהה ובאמינות. באתר תוכלו להתרשם ממגוון ענק של ראשי דיו וטונר למדפסת נגישים לאיתור.במידה ולא מצאתם את ראשי הדיו שאתם מחפשים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

לסיכום

מחסניות טונר למדפסת וגם דיו למדפסת מציעות יתרונות ייחודים לקונים. זה פשוט עניין של העדפות וצרכים המותאים לסוג העבודה שלכם. אם אתם מעוניינים בייעוץ לגבי האפשרות הטובה ביותר עבורכם, חייגו עכשיו למספר 072-3313280 ונשמח לעמוד לשירותכם.

delivery מדיניות משלוחים call_phone חייגו עכשיו ייעוץ בוואטסאפ
מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים

הזמנה מ- 400 ₪ ומעלה – משלוח עם שליח חינם.

בעת רכישה והוספת פריטים מעל 400 ש"ח אוטומטית לא תחויבו על משלוח

כלי נגישות
X